Malta

Magia malowniczego krajobrazu, piaszczyste wybrzeże z turkusową wodą oraz ciepły klimat sprawiają, iż położona na Morzu Śródziemnym Malta, to idealny kierunek na wczasy dla osób szukających chwili relaksu wśród egzotyki.

Read more
Mykonos

Mykonos

Słońce, bajkowe plaże kuszące białym piaskiem, turkusowa woda oraz nocne szaleństwo do rana... To tylko nieliczne z atrakcji, które oferuje malownicza grecka wysepka Mykonos, położona na Morzu Egejskim. Moc wrażeń czeka tu także na miłośników sportów wodnych i zafascynowanych kulturą oraz historią wyspy odkrywców.

Read more

Chiny

Chiny czarują swoją kulturą, jedną z najstarszych na świecie, wspaniałymi zabytkami oraz bogatą historię. Dodatkowym atutem tego kraju jest ukształtowanie terenu – góry, obszary pustynne oraz piękne plaże ulokowane nad wodami Morza Chińskiego mogą zachwycić nawet najbardziej wybrednych podróżników.

Read more

Albania

Albania to kierunek turystyczny, który staje się coraz bardziej popularny. Nic w tym dziwnego, bowiem kraj ten czaruje niezwykłymi górskimi szczytami, pięknym wybrzeżem Morza Adriatyckiego oraz dziką naturą, wciąż jeszcze nieskażoną przez cywilizację.

Read more

Tajlandia

Tajlandia to kraj niezwykły, który chętnie odwiedzany jest przez turystów z całego świata. Do tego kraju przyciąga przede wszystkim egzotyczna i bogata kultura, zachwycające świątynie oraz pradawne miasta. To kraj pełen słońca, plaż i miejsc, w których można zrelaksować się i odpocząć lub też zgłębiać tajemnice historii.

Read more

Maroko

Kraj pełen kontrastów

To rzeczywisty świat z tysiąca i jednej nocy, który zachwyca orientalną kulturą oraz barwną tradycją. Cudowne górskie szczyty, oazy palmowe pełne zieleni, pulsujące życiem miasta, a także malownicze plaże - to wszystko czeka na turystów właśnie w Maroko.

Read more

Turcja

Turcja to kraj, który czaruje orientalną kulturą, pełną zabytków i ciekawych miejsc. Piękne plaże, ciepłe morze i egzotyczna roślinność zachwycają turystów z całego świata. To idealne miejsce zarówno dla tych, którzy kochają zwiedzać jak i dla tych, którzy nie wyobrażają sobie wakacji bez odpoczynku pośród złotego piasku i gorącego słońca.

Read more

Japonia

Orientalne piękno i kultura

Baśniowa architektura oraz pełna tajemnic kultura kuszą i przyciągają turystów spragnionych nowych doznań.

Read more

Portugalia

Portugalia to kraj, który jeszcze nie został do końca odkryty i który wciąż zadziwia odwiedzających. Właśnie tutaj wciąż można poczuć atmosferę średniowiecza, zagubić się w ciasnych uliczkach czy też długo wpatrywać się w piękne widoki na Atlantyk. Teraźniejszość zderza się tu z przeszłością, a zatoki, skały, plaże i różowe oleandry czarują turystów z różnych stron świata.

Read more